Za zážitky s Tmelníkem

18.8.2014

Tmelník ti představuje další várku mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání, které se konají v celé řadě evropských zemí. Jsou finančně podpořeny programem ERASMUS+, a tak jsou dostupné téměř pro každého. Podívej se, který z nich ti bude sedět nejlépe?

Tyto mezinárodní pobytové akce jsou otevřené lidem ve věku 18-30 let (výjimky možné). Zájemci z České republiky mají možnost vybrat si téma, které je baví, a zabývat se jím spolu se skupinou fajn lidí z dalších zemí Evropy.
Účastník, který se rozhodne vyjet s námi na projekt, zpravidla uhradí jen účastnický příspěvek ve výši 500 / 1000 Kč (studenti / pracující) a díky novým pravidlům programu ERASMUS+ mu Tmelník nabídne také 100% proplacení nákladů na společnou cestu. Příspěvek je možno snížit či odpustit; úhrada jízdného se u každého projektu řeší individuálně dle preferencí účastníků.
 
Aktualizovaný seznam, včetně informací o uzávěrkách přihlášek je vždy k nalezení na naší Fb události, kterou naleznete zde: http://tmel.me/2014
 
NOVĚ V NABÍDCE:
 
TC Volunteer As Leaders  
Příležitost vyměnit si zkušenosti a zároveň se naučit mnoho nového.
Polanica Zdrój (Polsko)
8. 9. - 4. 9. 2014
Podrobnější info: http://tmel.me/VAL
PŘIHLÁŠKA: http://tmel.me/AF-VAL (přihlášku si stáhněte a vyplněnou zašlete na lenka@tmelnik.cz)
 
TC CreARTivity
Ukaž co v tobě je a zároveň si užij zajímavý týden plný zážitků.
Cluj (Rumunsko)
10. 11. - 18. 11. 2014
Podrobnější info: http://tmel.me/infoC
PŘIHLÁŠKA: http://tmel.me/t14
 
YE Say no to drugs 
Pojeď na akci zaměřenou na zdravý životní styl a potkej lidi ze Španělska, Kypru, Itálie a dalších zemí.
Turani (Rumunsko)
23. 9. - 1. 10. 2014
Podrobnější info: http://tmel.me/SNTD
PŘIHLÁŠKA: http://tmel.me/t14
 
Těšíme se na tvojí přihlášku!
 
Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhej obrátit emailem anebo telefonicky na 777 277 310.
 
Můžeš nás také najít na webových stránkách a dozvědět se něco více o tom, co je vlastně Tmelník a jeho akce zač: http://tmelnik.cz/uvod/co-delame/
 
Kontaktní osoba: Lenka Rejzková (lenka@tmelnik.cz)