Tři dny, 5 000 lidí a Evropský parlament

28.1.2014

Evropský parlament zve do svého sídla ve Štrasburku tisíce mladých Evropanů a Evropanek. Chceš být mezi nimi? Květnová akce s názvem The European Youth Event 2014 ti dává příležitost.

Ve Štrasburku bude od 9. do 11. května 2014 ještě víc rušno než obvykle. Europoslanci představí účastníkům svou práci a čekají na názory mladých. Bude se diskutovat o tématech jako je nezaměstnanost absolventů, budoucí vývoj EU, evropské hodnoty a dlouhodobá udržitelnost. Během tří dní potkáš aktivní lidi ze všech členských i kandidátských států EU, navážeš dobrá přátelství a čeká tě spousta zábavy.

Na programu jsou setkání s úspěšnými podnikately a podnikatelkami i s vlivnými hráči občanské společnosti, chystají se pro tebe workshopy a roleplay aktivity a nakonec i velký hudební festival v historickém centru Štrasburku.

Přidej se, dokud je místo! Napiš na lenka@tmelnik.cz v několika větách, co tě na akci nejvíc láká a pojeď s námi.
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JIŽ 31.1.2014 !!!
účastníci jsou vybíráni průběžně už před 31. 1., napiš co nejdříve!

Financování:
Neplatí se žádný účastnický poplatek ani příspěvek!
Náklady na cestu, stravu a ubytování si hradí účastník, Společná cesta vychází cca na 1500 Kč, ubytování mezi 1000-3000 Kč, záleží na preferenci účastníků.

Kontaktní osoba:
Lenka Rejzková
lenka@tmelnik.cz
________________
Tmelník o.s.
info@tmelnik.cz
tel.: +420 777 277 310
http://www.facebook.com/Tmelnik.cz

Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici! Sdílej tuto nabídku na svém Facebooku. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu.