Stáže v Číně

25.2.2014
Rád bys vycestoval na zahraniční stáž do Číny? Neznáš žádný stipendijní program? China Recruitment China Consulting (CRCC) Asia je jedním z nich!
 
CRCC Asia je největším poskytovatelem stáží a studijních programů a kurzů pro studenty v Číně. Jednotlivé programy začínají každý měsíc v městech Beijing, Shanghai, Shenzhenu a Sanya. Za posledních šest let vycestovalo více než 3000 studentů a zapojili se do mezinárodních společností i domácích firem. 
 
CRCC Asia poskytuje stáž v délce 1 - 6 měsíců ve čtyřech lokalitách v Číně, jedinou podmínkou je ovládání plynulého anglického jazyka (B2) a program začíná každý měsíc v roce. CRCC Asia spolupracuje s více než 400 společnostmi, které nabízejí velkou škálu pozic v různých odvětvích, jako jsou finance, právo, marketing/PR, inženýrství, Green Tech, mezinárodní obchod, farmaceutický průmysl a neziskové organizace a mnoho dalších.
 
Více informací najdete v krátkém videu.
 
V případě zájmu o více informací se prosím obraťte na Zuzanu Kubincovou z centrály CRCC Asia (email: z.kubincova@crccasia.com)
 
Zdroj: http://www.crccasia.com/