Holandsko plné imaginace 19. - 30. 8.

6.8.2012

Zjisti jak vyprávěním příběhů probudit společnost! Nechej rytmus vlastní imaginace projevit se ve filmu, fotce, zvuku, světle či pohybu. To všechno na výměně mládeže "Imagine the Beat".<--break->

Prozkoumej rytmus lidské imaginace a zjisti, jak díky vyprávění příběhů změnit svět kolem sebe.

Kdy: 19. – 30. 8. 2012

Kde: Ommen, Nizozemí

Pro koho: každý ve věku 13-18 let

Uzávěrka: IHNED! vladimir@tmelnik.cz / tel.: 777 277 310

Podmínky účasti: • věk 18 – 25 let, • zájem o kreativní práci s videem, fotkou, zvuky, pohybem či světlem, • ucházející znalost angličtiny, ochota snažit se domluvit v AJ, • být otevřený novým možnostem a chuť naučit se něco nového.

Podrobné info o akci: Vše naleznete v info-balíčku v AJ (ke stažení zde), informace rádi poskytneme také na tel. 777 277 310.

Cena: Ubytování a strava zajištěna ZDARMA. Účastníci hradí jen 30% z ceny jízdenky a poplatek ve výši 50 € (případně možno snížit či odpustit na základě odůvodněné žádosti). Projekt je spolufinancován grantovým programem EU Mládež v Akci. Jízdné si nyní uhradí každý sám za sebe, po návratu Vám bude 70% proplaceno zpět. Předpokládaná cena cesty: cca 200 €. Možno jet vlakem, autobusem, či vlastním autem. Jak se přihlásit: Stále ještě hledáme české účastníky! Vyplň přihlášku (ke stažení zde) a zašli ji IHNED na vladimir@tmelnik.cz či se ozvi na tel.: 777 277 310. Kdo se dřív ozve. ten jede :-).

Organizátor: Olde Vechte Foundation ve spolupráci s Tmelník o.s. Pokud tě tato nabídka zaujala a chceš vědět více, kontaktuj nás a my ti k tomu řekneme další informace. Případně nám taky můžeš zanechat svůj komentář přímo zde, pod tímto článkem.

Kontaktní osoba: Bc. Vladimír Škuta, Tmelník o.s. www.tmelnik.cz vladimir@tmelnik.cz tel.: 777 277 310 Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici! Sdílej tuto nabídku na svém Facebooku. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí.

Fotogalerie: 
Obrázek do galerie