Dobrodružství v Berlíně 12. - 18. 8.

3.8.2012

Objev svůj potenciál a odhal v sobě dovednosti, které Tě škola nikdy nenaučí. Dobrodružné městské hry, detektivní záhady, lanové centrum… Pojeď na výměnu mládeže "City Bound Berlin".

Kdy a kde: 12. – 18. 8. 2012, Berlín, Německo.

Pro koho: každý ve věku 13-18 let.

Kontakt: petr@tmelnik.cz / tel.: 725 246 664.

O čem to celé je? Sám dobře víš, že je v Tobě víc, než se na první pohled zdá. Každý tým, kterého budeš součástí, může být ten vítězný. Zjisti jak na to! Zapoj se do mezinárodního týmu a rozlouskni záhady, které pro Tebe Berlín přichystal. Cílem projektu je neformální vzdělávání formou dobrodružného žážitku, ukázat, jak na vlastní kůži vypadá spolupráce, teamwork, řešení netradičních situací ve spolupráci s vrstevníky z ostatních zemí. Jednoduše řečeno Tě čekají kreativní workshopy, lanové centrum, dobrodružné městské hry a spousta nových zkušeností a zábavy! Budeme posilovat jak své vlastní já, tak své porozumění a spolupráci s ostatními. Celkem se projektu zúčastní lidé z 5 různých zemí Evropy a ty můžeš být v týmu za Česko. Pojeď s námi do Berlína a "objev v sobě své skryté já". 

Účastníci: 40 mladých lidí ve věku 13-18 let z ČR, Německa, Polska, Anglie, Řecka a Tenerife.

Proč jet: zážitky, noví kamarádi, zkušenosti, procvičení angličtiny, certifikát od Evropské Unie, workshopy, zábava a porozumění. Poznáš spoustu nových lidí a zažiješ týden plný akce. Připoj se a uvidíš… :-)

Podmínky účasti:

•  věk 13 – 18 let (drobné výjimky jsou možné),

•  základní znalost angličtiny, ochota snažit se domluvit v AJ

•  být otevřený novým možnostem a chuť naučit se něco nového.

Ubytování a strava: Zajištěno ubytování na palandách v pokojích rekreačního objektu

AdventureCentre (park Grunewald, Eichhörnchensteig 3, 14193 Berlin, www.grunewaldheim.de). Ložní prádlo není zajištěno, prosím přivezte si svá vlastní prostěradla + případně spacák. Stravování je zajištěno v tomtéž objektu (plná penze), účastníci budou po skupinkách pomáhat s přípravou a sklízením stolů.

Cena: Účastníci uhradí poplatek ve výši 2 500 Kč (případně možno snížit, na základě odůvodněné žádosti). Tím je pokryto cestovné z/do Prahy, strava, ubytování a zajištění programu kvalifikovanými vedoucími. Projekt je spolufinancován grantovým programem EU Mládež v Akci.

Odjezd, příjezd: Společně z/do Prahy objednaným autobusem StudentAgency. Odjezd 12. 8. ráno, návrat 18. 8. večer.

Jak se přihlásit: Stále ještě hledáme několik českých účastníků! Vyplň přihlášku (ke stažení ZDE) a zašli ji IHNED na petr@tmelnik.cz či se ozvi na tel.: 725 246 664. Kdo se přihlásí jako první, ten jede :-). Účastníci pod 18 let musí nechat vyplnit od rodičů také prohlášení zákonného zástupce (ke stažení ZDE).

Další informace: Akci zajišťuje ve spolupráci s Tmelník o.s. německá organizace Fahrten-Ferne-Abenteuer gemeinnützige GmbH (http://www.fahrten-ferne-abenteuer.de/). Plánovaný program aktivit den po dni je k nahlédnutí ZDE (v AJ). Leták ke stažení v ČJ je k dispozici ZDE.

Pokud tě tato nabídka zaujala a chceš vědět více, kontaktuj nás a my ti k tomu řekneme další informace. Kontaktní osoba: Petr Salajka, Tmelník o.s. www.tmelnik.cz,  petr@tmelnik.cz tel.: 725 246 664 Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici! Sdílej tuto nabídku na svém Facebooku. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí.