Práce

Agentura Evropské unie pro železnice nabízí placené stáže!

2.7.2018

Právě jsi dokončil/a vysokou školu a hledáš stáž v mezinárodním prostředí? Zajímáš se o železnice nebo chceš získat praktické zkušenosti v oblasti práva, HR, komunikace nebo třeba IT? Přihlaš se na placenou stáž do Agentury Evropské unie pro železnice! Zjisti, jakou roli hrají evropské agentury a přispěj k rozvoji jednotného železničního prostoru!

Společné výzkumné centrum EU nabízí placené stáže!

19.6.2018

Pohybuješ se v oblasti vědy a výzkumu? Připravuješ magisterskou nebo disertační práci anebo chceš získat praktické zkušenosti po ukončení studia? Ovládáš cizí jazyky? Přihlaš se na placenou stáž do Společného výzkumného centra! Otestuj svoje odborné znalosti v praxi a nauč se pracovat v mezinárodním prostředí!

České centrum v Praze hledá stážistu/stážistku!

18.6.2018

Vyznáš se v české kultuře a umění? Baví Tě organizovat kulturní akce? Máš zkušenost a s focením, grafickými programy nebo třeba překlady? Přihlaš se na stáž do centrály Českých center v Praze! Získej praktické zkušenosti v oblasti kulturní diplomacie a zúčastni se spousty zajímavých akcí!

Přihlaš se na prestižní placenou stáž do NATO!

25.4.2018

Severoatlantická aliance (NATO) právě nabírá vysokoškolské studenty na nejrůznější stážistické pozice! Ať už studuješ ekonomii, politologii nebo třeba IT, teď můžeš zužitkovat svoje znalosti v prostředí prestižní mezinárodní organizace! Nepropásni svou šanci a přihlaš se do programu pro stážisty NATO na rok 2019!

Delegace EU v Singapuru nabízí placené stáže!

11.4.2018

Chceš si vyzkoušet práci pro evropské instituce? Láká Tě exotika? Delegace EU v Singapuru právě hledá dva stážisty/ky z řad vysokoškolských studentů! Pracovat můžeš v Politické, tiskové a informační sekci nebo v Obchodní a ekonomické sekci! Tak neváhej a přihlaš se!

Stránky