Cestování

Procestuj Tádžikistán, Pamír a Thajsko za jeden večer!

16.10.2018

Chceš poznávat svět, i když právě nejsi na cestách? Máš málo času a v jednom kuse plný kalendář? Využij příležitost poslechnout si hned dvě cestovatelské přednášky během jednoho večera! Přijď objevit pozapomenutý Tádžikistán a Pamír a zjistit, že Thajsko nabízí daleko víc než jen davy turistů! Čeká Tě spousta tipů, zážitků a divokých i zábavných historek! Tak neváhej a doraž!

Objev nejkrásnější treky Jižní Ameriky!

5.10.2018

Jaké to je jít několik dnů do nejbližší civilizace? Jak se trekuje v nadmořské výšce přes 4000 metrů? A jaké přírodní krásy Tě čekají v chilském národním parku Torres del Paine? Vychutnej si dobrodružné vyprávění o drsných podmínkách v nádherných zemích Jižní Ameriky! Přijď na cestovatelskou přednášku na téma „Nejlepší treky Jižní Ameriky (Chile, Argentina, Bolivie, Peru)“!

Interkulturní výměna v rumunském Banátu

4.5.2015

Již toto léto všem zájemcům ve věku 16 - 30 let nabízíme možnost zúčastnit se pobytu plného poznávání rumunské i české kultury, sportu a zdravého životního stylu. Akce se koná v létě, v novém termínu 4. - 16. 8. 2015, a je vhodná i pro nováčky, i bez znalosti AJ, prostě pro každého :) Těšíme se na Vás!

Za zážitky s Tmelníkem

8.2.2015

S Tmelníkem máš celou řadu možností jak se zapojit do mezinárodních akcí neformálního vzdělávání. Pokud tě baví poznávat nové věci apotkávat lidi z jiných zemí pak je tu Tmelník právě pro tebe! Přečti si v tomto článku o akcích, které právě chystáme a vyber si, která ti bude sedět nejlépe.

S ERASMUS+ v novém

23.1.2015

S Tmelníkem můžeš vyrazit na řadu mezinárodních akcí neformálního vzdělávání. Jestli tě baví poznávat nové věci, potkávat lidi z jiných zemí, dobrovolničit a objevovat, pak je tu Tmelník právě pro tebe! V následujícím článku se dozvíš o důležitých novinkách pro účastníky akcí Tmelníku, a nechybí ani naše aktuální nabídka pobytů EVS a dalších aktivit pro mladé.

Za zážitky s Tmelníkem

18.8.2014

Tmelník ti představuje další várku mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání, které se konají v celé řadě evropských zemí. Jsou finančně podpořeny programem ERASMUS+, a tak jsou dostupné téměř pro každého. Podívej se, který z nich ti bude sedět nejlépe?

Stránky