Aktuality

Poznej 21 nejkrásnějších míst světa!

22.2.2019

Jaké to je procestovat svět křížem krážem pěšky nebo stopem? Jaké krásy skrývá Ohňová země, Aljaška, Nový Zéland nebo Mongolsko? A jaká jsou ta nejkrásnější místa na zeměkouli? Přijď se to dozvědět na cestovatelskou přednášku s názvem "21 nejúžasnějších míst světa a co vás cestou může potkat“! Doraž a nech se inspirovat pro své další cesty!

Informuj mladé lidi ve Švédsku o možnostech studia či dobrovolnictví v EU!

22.2.2019

Zajímáš se o evropské záležitosti? Nebojíš se mluvit a prezentovat před většími skupinami lidí? Chceš pomoct mladým lidem objevit možnosti, které jim Evropská unie nabízí? Staň se členem týmu informačního centra Europe Direct Fyrbodal ve Švédsku! Prožij rok u největšího jezera v EU a informuj veřejnost o možnostech studia, stáží, práce i dobrovolnictví v Evropě!

Získej stipendium na studium ve střední a východní Evropě!

21.2.2019

Chystáš se studovat magisterský nebo postgraduální program v některé ze zemí střední a východní Evropy? Zažádej si o stipendium Visegrádského fondu! Získej podporu 2300 eur na měsíc a studuj na jedné z více než 190 vzdělávacích institucí v zemích střední a východní Evropy! Prožij 4 semestry v Černé Hoře, Arménii nebo třeba v Polsku bez obav o finance!

Pracuj s mladými lidmi a uprchlíky v Turecku!

20.2.2019

Baví Tě pracovat s mladými lidmi? Zajímá Tě problematika uprchlictví a máš zájem pracovat s lidmi z různých kultur? Přihlaš se na dobrovolnický projekt "Blue Future 2" v Turecku! Pomáhej v informačním centru pro syrské uprchlíky, organizuj aktivity neformálního vzdělávání a projekty pro mládež! Získej zkušenosti s projektovým managementem a nauč se turecky!

Procestuj Evropu a podporuj občanská práva!

19.2.2019

Láká Tě procestovat Evropu? Demokracie a občanská práva pro Tebe nejsou jen prázdné pojmy? Zapoj se do projektu "Transeuropa Caravans"! Staň se členem/členkou jednoho z týmů, který projede napříč Evropou a propaguj přitom aktivní zapojení občanů do společnosti! Nepropásni šanci získat jedinečné zážitky a přihlaš se!

Vyučuj angličtinu děti v Guatemale!

18.2.2019

Umíš plynule anglicky a máš chuť vyzkoušet si angličtinu učit? Baví Tě pracovat s dětmi? Zvládáš základní komunikaci ve španělštině? Pojeď vyučovat angličtinu na základní školu do Guatemaly! Zlepši vyhlídky místních dětí na budoucí uplatnění na trhu práce a ve volném čase procestuj Střední Ameriku!