Aktuality

Získej stipendium na studium v Bavorsku!

21.9.2018

Chceš studovat v Německu, ale odrazují Tě náklady na studium v zahraničí? Využij stipendium pro magisterské a doktorské programy v Bavorsku! Ziskej roční podporu ve výši 8820 eur s možností prodloužení až na tři roky! Splň si svůj sen a získej šanci nasbírat znalosti a zkušenosti na zahraniční univerzitě!

Vyhraj 10denní cestu po Maroku pod vedením profesionálního fotografa!

21.9.2018

Miluješ cestování a focení? Chceš svého koníčka proměnit v profesi? Pošli do soutěže fotopříběh z libovolného místa a vyhraj desetidenní cestu po Maroku! Během ní budeš mít příležitost učit se od profesionálního fotografa! Tak nepropásni šanci zachytit pestrou marockou kulturu, krajinu i obyvatele a proniknout přitom do světa fotografů-cestovatelů!

Přijď na vědeckou trojpřednášku Science to Go!

20.9.2018

Jak lze využít jadernou fúzi? Co víme o nejmenších známých částicích? A co dělají v našich tělech buňky, které "zapomněly" umřít? Přijď se dozvědět víc na vědeckou trojpřednášku Science to Go! Čekají Tě tři mladí vědci, tři témata a spousta zajímavostí! Vydej se rozšířit si své obzory!

Rozjeď s námi Evropský sbor solidarity!

18.9.2018

Rád/a poznáváš nové země a lidi? Nemáš problém přiložit ruku k dílu a těší Tě pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba? Přijď objevit, jaké možnosti Ti nabízí Evropský sbor solidarity! Zúčastni se slavnostního otevření programu ve Vnitroblocku! Nepropásni největší událost letošního podzimu!