Soutěž

Výtvarná soutěž Evropa a sport

9.12.2015

Dům zahraniční spolupráce pořádá výtvarnou soutěž na téma „EVROPA A SPORT – sporty běžné i netradiční, historické i nové, oblíbené i zapomenuté“, která je určená pro vzdělávací instituce, studentské nebo sportovní spolky a kluby a neziskové organizace z celé České republiky. Přihlásit se můžete už jen do 13. prosince.

Hledá se LeaDr.

11.11.2015

Člověk v tísni hledá mladé lidi, které zajímá, co by se v jejich obci/městě dalo zlepšit, budoucí lídry občanské společnosti a místní samosprávy, kteří se nebojí pustit do práce. Zkrátka ty, kteří se chtějí učit nové věci, uskutečnit své nápady a třeba být hvězdou internetu.

Mezinárodní školení mýma očima

5.10.2015

Soutěž pro všechny účastníky mezinárodních školících aktivit programu Erasmus+ v oblasti neformálního vzdělávání mládeže! Sdílejte své zážitky a postřehy z mezinárodního školení, na které jste byli vysláni českou národní agenturou programu Erasmus+, a vyhrajte cestovatelský balíček!

Národní cena kariérového poradenství

18.5.2015

Centrum Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce, vyhlašuje již sedmý ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. Cílem soutěže je zveřejnit, ocenit a sdílet příklady dobré praxe v oblasti kariérového poradenství. Uzávěrka soutěže je 10. června 2015.

Social Impact Award 2015

11.5.2015

Soutěž Social Impact Award spouští v pondělí 11. května online hlasování o nejlepší nápad na společensky prospěšné podnikání. V následujících dvou týdnech může každý podpořit své favority na internetu. Stačí si prohlédnout video medailonky na socialimpactaward.cz a nejzajímavějším nápadům dát svůj hlas. Vítězové mohou získat až 3000 eur, odbornou podporu a členství v síti Impact Hub, která soutěž pořádá.

ShopAlike Idea Award 2015

15.4.2015

Stipendijní program ShopAlike Idea Award 2015 je pro všechny studenty, kteří se zajímají o podnikání, mají podnikatelské nebo jiné neotřelé a kreatívní nápady. Student, který se zúčastní studentské soutěže ShopAlike Idea Award 2015 má možnost vyhrát finanční odměnu 25 000 Kč na podporu svých nápadů!

Eurotime 2015

15.4.2015
EUROPE DIRECT ČR, informační centra Evropské unie, jejichž hlavní činností je podpora
informovanosti o evropských záležitostech, vyhlašují 8. ročník znalostní soutěže „EUROTIME“ pro dvě věkové kategorie do 15 let a nad 16 let. Jedná se o kvíz s tematikou Evropské unie, na jehož vyplnění se může podílet celá rodina. Soutěží se o atraktivní ceny.
 

Stránky