Práce

Hledá se stážista do Londýna!

17.7.2017

Díky stáži v Centre for Public Impact v Londýně si zdokonalíš angličtinu, získáš cenné zkušenosti z oblasti marketingu a služeb a navíc nakoukneš do vládních struktur. Stáž bude probíhat na podzim.

Uvažuješ o stáži u Soudního dvora Evropské unie?

11.7.2017

Máš plynulou francouzštinu a studuješ v oboru právo či politologie? Rád by ses učil přímo od soudců ze Soudního dvora Evropské unie? Tak neváhej a přihlas se na stáž! Již nyní se uzavírají přihlášky na stáže, které budou probíhat v letním a zimním semestru příštího roku.

INEX hledá stážisty!

14.1.2016

Zajímá tě, jak funguje INEX-SDA a jak se připravují a realizují naše dobrovolnické a vzdělávací projekty? Hledáme stážisty/stážistky na 4-měsíční stáž od února do května 2016 v dobrovolnické a vzdělávací sekci a 5-měsíční stáž od února do června v PR sekci v naší pražské kanceláři.

INEX hledá posilu do svého týmu!

9.12.2015

Zajímá tě mezinárodní dobrovolnictví a máš s ním zkušenosti? Mluvíš plynně anglicky či dalšími jazyky? Pracuješ pečlivě, svědomitě a systematicky? Pokud ano, tak hledáme právě tebe na pozici:KOORDINÁTOR/KA VYSÍLÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ DO ZAHRANIČÍ NA DLOUHODOBÉ PROJEKTY. CV a motivační dopis zašli do 20. 12. 2015!

Stránky