Mladiinfo ČR nabízí účast na EVS v Chorvatsku

14.5.2017

Dobrovolník bude pomáhat při propagaci demokracie, aktivního občanství, mezinárodního dialogu, sociálního začlenění a solidarity. Projektu se budou účastnit dobrovolníci z České republiky, Německa, Itálie a Makedonie. Projekt začíná v září a končí v červenci příštího roku. Hlásit se můžete do 31.5.2017.

Místo: Istria region, Chorvatsko
 
Organizace: The Local Democracy Agency (LDA) of Brtonigla – Vertenegliov Chorvatsku
 
Délka projektu: 11 měsíců (01/09/2017 – 31/07/2018)
 
Hlásit se můžete do 31.5.2017.
 
Hledáme aktivního člověka ve věku 18-30 let, který je kreativní, otevřený a nezávislý. Se základní znalostí angličtiny a připraveností učit se chorvatsky a italsky za účelem komunikace s místní komunitou. Dobrovolník bude během projektu potřebovat především energii, základní počítačové dovednosti, komunikativní znalost angličtiny, schopnost práce s lidmi různého věku a zázemí, odpovědnost, trpělivost, flexibilitu a schopnost pracovat v týmu.
 
Jestliže vás tento projekt zaujal a máte pocit, že je to přesně to, co by vás bavilo, zašlete svůj životopis a motivační dopis – oba dokumenty v angličtině – na e-mailovou adresu kancelar@mladiinfo.cz do 31. 5. 2017 . Organizátoři si své dobrovolníky vybírají sami. O přijímací organizaci se můžete více dozvědět zde