Asociace Dice nabízí účast na projektu Focus on human

4.5.2017

Projekt FOCUS on Human, který se uskuteční v Nitře od 27.5. do 3.6., poukazuje na otázky týkající se nás samotných. Žijeme v neustále se měnícím světě, který je plný výzev. Nedostatek informací způsobuje zmatenost, ze které může pramenit strach, nenávist a násilí. Někdy se zdá, že současná společnost se ocitla v jakési krizi humánnosti.

Specifické podmínky při organizaci projektu dají možnost vzniku kulturně diferenciovanému prostředí, ve kterém bude možné prolnout několik perspektiv a názorů na různé aspekty života. V průběhu projektu se tak bude téma humánnosti odrážet v mnohých probíraných tématech jako je  například migrační krize, ekonomické problémy, náboženské vyznání či problematika menšinových skupin.
 
Ve slovenské Nitře se tak střetnou zástupci 10 států, kteří budou procházet mnohými neformálně vzdělávacími metodami aplikovanými do týmové práce, individuální i skupinové sebe/reflexe, procesu učení, hraní různých her a simulací.
 
Více o projektu nalezneš v infopacku.
 
Pakliže je právě země Jánošíkova tvojí další zastávkou, tak směle vyplň přihlášku a vyjeď proklepnout člověka v sobě samém. Deadline pro odeslání přihlášek je neděle 30.5.2017. V případě dotazů, nás neváhej kontaktovat na info@asociacedice.cz