Dobrovolnictví

Roční EDS v Portugalsku!

12.5.2017

Nemáš rád nudu a jsi kreativní? Pak je tato EVS pro tebe! Mezinárodní vzdělávací centrum GEMS hledá českého účastníka, který bude ještě s dalšími EDS dobrovolníky ze 6 různých zemí žít 12 měsíců v Portugalsku, pomáhat dětem a integrovat je se starší populací. Uzávěrka přihlášek je 30.5.2017.

Vyjeď v létě na workcamp!

20.2.2017

Za okny ještě stále řádí zima, ale ty už plánuješ, kam vyrazíš během letních prázdnin? Tuctová dovolená ani nezáživná brigáda tě nelákají? Chceš si odpočinout od sezení za počítačem a věnovat svůj čas smysluplné manuální práci? Lákají tě výzvy všeho druhu? Jestli chceš vyrazit do zahraničí, poznat partu skvělých lidí, procvičit si cizí jazyky a pomoci tam, kde je to potřeba, pak workcamp je přesně to, co hledáš!

EDS na Slovensku

4.12.2015

Slovenská organizace Modrá sova, o. z. nabízí volné místo v projektu Evropské dobrovolné služby. Konkrétně hledá dobrovolnici, které je minimálně 22 let s orientací na pedagogiku, umění, dramatiku apod. Vysílající organizací u nás je Déčko Náchod.

Konference Dobrovolnictví v kultuře

31.8.2015

Mezinárodní konference, která proběhne 18.-19. září 2015 v prostorách kreativní zónyDEPO2015 v Plzni na téma dobrovolnictví v kultuře, se bude věnovat tématům jako dobrovolnictví a kultura, rozvoj komunity, dobrovolnické programy v Evropských hlavních městech kultury, obcích a kulturních organizacích a další.

Stránky